Fresh
Amber
Amber jewellery
PROTOKÓŁ POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
PROTOKÓŁ POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
w ramach Zapytania ofertowego nr 1/10/2022 PO IR, dotyczącego wyboru wykonawcy projektu, wynajmu i zabudowy stoiska wystawowego na targi Jubinale Christmas 2022 wraz z obsługą techniczną oraz kosztami zindywidualizowanych elementów zabudowy w ramach projektu : „Wzrost konkurencyjności firmy SILVAM-EX poprzez udział w branżowych targach międzynarodowych”. Projekt będzie realizowany w ramach projektu grantowego „ Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”
czytaj więcej
Zapytanie ofertowe nr 1/10/2022 POIR
Zapytanie ofertowe nr 1/10/2022 POIR
Zapytanie ofertowe nr 1/10/2022 POIR Tytuł projektu: „Wzrost konkurencyjności firmy SILVAM-EX poprzez udział w branżowych targach międzynarodowych”. Projekt planowany jest do realizacji przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. projektu grantowego pod nazwą „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 2.3 Aktywność eksportowa Osi Priorytetowej 2 Przedsiębiorstwa Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.
czytaj więcej
Protokól Postępowania o Udzielenie Zamówienia
Protokól Postępowania o Udzielenie Zamówienia
PROTOKÓŁ POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA w ramach Zapytania ofertowego nr 1/09/2022 PO IR, dotyczącego wyboru wykonawcy projektu, wynajmu i zabudowy stoiska wystawowego na targi GOLDEXPO 2022 wraz z obsługą techniczną i kosztami zindywidualizowanych elementów zabudowy, oraz działaniem informacyjno-promocyjnym w ramach projektu „Wzrost konkurencyjności firmy SILVAM-EX poprzez udział w branżowych targach międzynarodowych”. Projekt będzie realizowany w ramach projektu grantowego „ Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”
czytaj więcej
Zapytanie ofertowe 1/09/2022
Zapytanie ofertowe 1/09/2022
W związku z udziałem w grancie polegających na udziale przedsiębiorstw indywidualnych jako wystawcy w międzynarodowych targach i wystawach przyczyniających się do zmiany modelu biznesowego mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z województwa pomorskiego, tj. rozpoczęcia lub zwiększenia eksportu produktów/usług. W efekcie realizacji projektów oczekuje się ugruntowania proeksportowej pozycji pomorskich firm, która pozwoli im wyjść z ofertą na rynki zagraniczne. Granty są przyznawane w ramach realizowanego przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. projektu grantowego pod nazwą „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 2.3 Aktywność eksportowa Osi Priorytetowej 2 Przedsiębiorstwa Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.
czytaj więcej
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
X